Fitkoření.cz - koření z celého světa

Sada koření „Vůně kouře“

Tento unikátní produkt Sada koření "Vůně kouře" od skvělého a známého výrobce Koření Králů lze zakoupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně! K sehnání zrovna v akci za 135 Kč.
EAN: 8595666289040
Sada koření "Vůně

Dárková sada grilovacího koření
Vůně kouře
malá dárková sada o rozměrech 17 x 11 x 4 cm je krásným malým dárkem. Krabička s originálním designem obsahuje sáček Hamburger & mleté maso se sezńí etiketou a další dva sáčky na grilování – Argentina a Grilovaná křidélka. Dárková sada je určena pro milovníky grilování, vaření na ohni a grilu a společného stolování.
Složení kazety:
Hamburger & mleté maso – hrubé grilovací koření bez soli připravné do hamburgerů z hovězého masa. Koření můžeme použít i na masových kuliček, sekané nebo na steaky. 
Grilovaná křidélka – pikantní směs koření na přípravu kuřecího masa. Koření neobsahuje sůl, proto si můžete určit pálivost podle své chuti, aniž byste se museli obávat přesolení. 
Argentina – jihoamerická grilovací směs která kombinuje bylinky s uzenou papriku a velkými krystalky mořské soli. Aroma uzené papriky dělá z této směsi skvělé koření na grilování bez ohně.