Sada mini vykrajovátek srdíčka se středem

Sada obsahuje 3 kusy vykrajovátek z pocínovaného plechu ve tvaru srdíčka o šířce 41mm a výšce 36mm   Recept pro... více informací »
Sada mini vykrajovátek srdíčka se
Sada obsahuje 3 kusy vykrajovátek z pocínovaného plechu ve tvaru srdíčka o šířce 41mm a výšce 36mm   Recept pro...

Sada obsahuje 3 kusy vykrajovátek z pocínovaného plechu ve tvaru srdíčka o šířce 41mm a výšce 36mm

 

Recept pro inspiraci:

Měkké perníčky

Suroviny:

150 g medu, 200 g moučkového cukru, 2 vejce, 500 g hladké mouky, 1 prášek do perníku, 1 lžička jedlé sody, 80 g másla

Postup:

Med, cukr a vejce utřeme. V mouce rozmícháme prášek do perníku a sodu a přidáváme po troškách za stálého míchání k utřené hmotě. Nakonec přimícháme rozpuštěné máslo. Z těsta uděláme bochník a necháme alespoň 1 den odležet na chladnějším místě. Před přípravou znovu promícháme, rozválíme na pomoučeném vále na plát o tloušťce 2-3 mm, podle toho, jak chceme mít perníčky buclaté (upozornění – čím je těsto tlustší, tím snáze se perníčky rozlijí a ztratí původní tvar!). Formičkami vykrajujeme perníčky a klademe na vymazaný plech. Pečeme za stálého dohledu na teplotě 200 °C.

Upečené a ještě horké perníčky potřeme rozkvedlaným celým vejcem.

Tento designový produkt Sada mini vykrajovátek srdíčka se seženete mimo jiné tady na stránkách v oblíbené sekci vykrajovátka se středem. Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Známý dodavatel Hospodynkam.cz vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment.. Vždyť to vidíte sami. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Hospodynkam.cz. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Sada mini vykrajovátek srdíčka se středem od top výrobce Hospodynkam.cz můžete dostat momentálně v naši nabídce výhodně! Aktuálně výhodně za 96 Kč.