Sada vykrajovátek ptáčci

Sada vykrajovátek ptáčci Český výrobek   Sada 4 vykrajovátek ve tvaru čtyř různých ptáků je vhodná pro vykrajování... více informací »
Sada vykrajovátek ptáčci
Sada vykrajovátek ptáčci Český výrobek   Sada 4 vykrajovátek ve tvaru čtyř různých ptáků je vhodná pro vykrajování...

Sada vykrajovátek ptáčci

Český výrobek

 

Sada 4 vykrajovátek ve tvaru čtyř různých ptáků je vhodná pro vykrajování sušenek z těsta, či tvoření jedlých dekorací z marcipánu.

 

Rozměry: 8 x 5 cm  +  10 x 9,5 cm  +  9 x 6 cm  +  9 x 5 cm

Materiál: pocínovaný potravinářský plech (mytí pouze v ruce se saponátem)

 

 

Recept pro inspiraci:

Pískové cukroví

Suroviny:

250 g hladké mouky, 250 g solamylu, 250 g cukru, 250 g másla, 2 celá vejce, 1 prášek do pečiva, z 1 citronu šťáva a kůra

Postup:

Vypracujeme těsto, zabalíme do utěrky a dáme přes noc do lednice. Vykrajujeme různé tvary, pečeme do růžova. Plníme čímkoliv: džem, nutella, ořechová náplň…


Tento nejprodávanější produkt jde pořídit snadno tady na našem webu ve známé sekci sady vykrajovátek. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této sekce za rozumné peníze. Máme toho více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Hospodynkam.cz. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Hospodynkam.cz dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment . A to ještě není vše!

Velmi žádaný produkt Sada vykrajovátek ptáčci od známého výrobce Hospodynkam.cz získáte v naší internetové nabídce za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 75 Kč.