Fitkoření.cz - koření z celého světa

Salát caprese

Tento kvalitní produkt Salát caprese od společnosti s předním postavením na trhu Koření Králů lze zakoupit tady teď téměř zdarma! Cena již od 48 Kč.
EAN: 8595666225246
Salát caprese 35

Salát caprese

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
28 Kč
112.0 Kč

malá kořenka
35 g
48 Kč
137.1 Kč

velký sáček 
250 g
200 Kč
80.0 Kč

velká kořenka
250 g
240 Kč
96.0 Kč

kilogram
1000 g
370 Kč
37.0 Kč

Složení: rajče, sůl (19 %), cibule, česnek, paprika, bazalka, oregano, petržel, tymián, pepř, chilli.
Salát ceprese je úžasný salát z rajčat, mozzarelly, čerstvé bazalky, olivového oleje a octa. Salát pochází z Itálie, přesně z italského ostrova Capri ve Středozemním moři. Salát caprese se podává jako předkrm neboli antipasti a výrazné barvy salátu (červená, bílá, zelená) mají evokovat barvy italské vlajky. Pravda to asi není, ale příběh je to pěkný.
Naše koření na salát caprese je připravená ze sušených rajčat, bylinek, česneku a cibule. Výrazná chuť sušených rajčat se skvěle hodí k jemné chuti mozzarelly. Nejlépe se hodí k salátu z rajčat a mozzarelly nebo balkánského sýra ale jakýkoliv salát z čerstvé zeleniny dostane se salátem caprese neopakovatelnou chuť.
Koření salát caprese je díky sušeným rajčatům ideální i na těstoviny typu „aglio olio“ nebo omáček k těstovinám jako je boloňské ragú na boloňské špagety nebo lasagne.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.