Fitkoření.cz - koření z celého světa

Salát s rakytníkem

Tento oblíbený produkt Salát s rakytníkem od našeho známého výrobce Koření Králů pohodlně nakoupíte na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte jen za 25 Kč. EAN: 8595666215247
Salát s rakytníkem
Popis produktu

Salát s rakytníkem
Velikonoční edice
je bylinková směs doplněná mletými plody rakytníku. Rakytník je vyhledávaným zdrojem vitamínů a antioxidantů, a v této směsi oceníme i jeho nakyslou, lehce ovocnou chuť. Směs salát s rakytníkem se výborně hodí do salátů z čerstvé zeleniny, těstovinových salátů nebo třeba salátu z kuskusu. Směs používáme hlavně za studena, protože teplotou se ničí nejen vitamíny, ale i chuť a barvy bylinek.
Složení: petržel, pažitka, rakytník (12 %), rajče, paprika, cibule.

Jednoduchý salát ideální na cesty, pikniky i do krabičky na oběd v kanceláři.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.