Samonosné košíčky na pečení s medvídky

Samonosné košíčky na pečení s medvídky Papírové samonosné cukrářské košíčky na pečení muffinů jsou určeny hlavně pro... více informací »
Samonosné košíčky na pečení s
Samonosné košíčky na pečení s medvídky Papírové samonosné cukrářské košíčky na pečení muffinů jsou určeny hlavně pro...

Samonosné košíčky na pečení s medvídky

Papírové samonosné cukrářské košíčky na pečení muffinů jsou určeny hlavně pro všechny děti. Hodí se pro narozeninové pečení.

Výhodou těchto košíčků je jejich samostatné stání. Díky pevnému papíru není potřeba použít pečící plech s otvory pro muffinové košíčky, ale postačí jen rovný plech, na který košíčky jednoduše postavíme vedle sebe. Košíčky dobře drží těsto před i po upečení. Zároveň jsou také výraznou dekorací muffinů samotných. Těsto stačí jen upéci, dozdobit a rovnou servírovat. Z košíčků se rázem stanou servírovací papírové pohárky, vhodné také pro servírování zmrzliny.

 

Rozměry

průměr: 6 cm

výška: 5,5 cm

Obsah balení: 24 kusů

Barva: bílý podklad s barevnými medvídky a ptáčky

Materiál: papír

 


Hodně oblíbený produkt Samonosné košíčky na pečení s dostanete bezprostředně tu na našich stránkách ve známé rubrice cukrářské košíčky na pečení! Získejte ještě podobné produkty z této sekce za příznivou cenu!

Tento vynikající výrobek Samonosné košíčky na pečení s medvídky od oblíbené značky se zárukou kvality Hospodynkam.cz snadno pořídíte zrovna dneska levně! Akční ceny již od 68 Kč.