Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikomart Silikonová forma na čokoládu Goal

Tento vynikající produkt Silikomart Silikonová forma na čokoládu Goal od výrobce se skvělou pověstí Hospodynkam.cz najdete u nás teď za báječnou cenu. Nabídky již od 282 Kč.
EAN: 8051085252060
Silikomart Silikonová forma na

Silikonová forma na čokoládu Goal

Silikonová forma na výrobu čokoládových pralinek s motivem fotbalových míčů.

Rozměr formy: délka 21 cm, šířka 10,5 cm, výška 1 cm

Průměr míčů: 2,7 cm (18 ml)

Počet kusů ve formě: 18 ks 

 

Pracovní postup

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.