Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikomart Silikonová forma na čokoládu Keys

Tento oblíbený výrobek Silikomart Silikonová forma na čokoládu Keys od dodavatele se skvělou pověstí Hospodynkam.cz snadno naleznete zrovna dnes napořád výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 282 Kč.
EAN: 8051085243587
Silikomart Silikonová forma na
Popis produktu

Silikonová forma na čokoládu Keys

Silikonová forma na výrobu čokoládových pralinek s motivem 5ti starých klíčů a 2 zámků ve tvaru srdce.

Rozměr formy: délka 21 cm, šířka 10,5 cm, výška 1 cm

Průměr klíčů: délka: 6 – 8,5 cm, rozměr zámku: 3,5 x 4 cm

Počet kusů ve formě: 8 ks (7 různých motivů)

 

Pracovní postup

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.