Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikonová forma na čokoládu Choco Pigs

Tento designový produkt Silikonová forma na čokoládu Choco Pigs od značky se skvělou pověstí Hospodynkam.cz jde nakoupit právě se slevou. Nyní za akční cenu 262 Kč.
EAN: 8051085252107
Silikonová forma na čokoládu

Silikonová forma na čokoládu Choco Pigs

 

Skupinová forma na výrobu 15ti čokoládových pralinek ve tvaru tří druhů hlaviček prasátek.

Roztomilá a legrační dekorace na dorty, či jen tak na chuť.

 

Pro výrobu chutných pralinek doporučujeme použít kvalitní pravou čokoládu z naší nabídky.

 

Rozměr celé formy: délka 24 cm, šířka 11 cm, výška cca 1,5 cm

 

Průměry hlaviček: cca 2,5 cm

Objem každé formičky: 8 ml 

Počet kusů ve formě: 15 ks 

 

Forma na čokoládu Choco Pigs

Pracovní postup:

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.