Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikonová forma na čokoládu Choco Pine

Tento vynikající produkt Silikonová forma na čokoládu Choco Pine od výrobce s mnohaletou tradicí Hospodynkam.cz máte možnost najít aktuálně na našich stránkách skutečně levně! V akci za 282 Kč.
EAN: 8051085291823
Silikonová forma na čokoládu

Silikonová forma na čokoládu Choco Pine

Silikonová forma na výrobu čokoládových pralinek s motivem jehličnatých stromů. Na formě naleznete 4 různé motivy stromečků.

Rozměr formy: délka 21 cm, šířka 10,5 cm, výška 0,5 cm

Rozměr stromků: 7,5 x 5,5 cm

Počet kusů ve formě: 4 ks 

Forma na čokoládu Choco Pine

 

Pracovní postup

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.