Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikonová forma na čokoládu Mr. & Mrs. Brown 3D

Akční produkt Silikonová forma na čokoládu Mr. & Mrs. Brown 3D od výrobce se zárukou kvality Hospodynkam.cz naleznete tady teď právě skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 290 Kč.
EAN: 8032539937436
Silikonová forma na čokoládu Mr. &

Silikonová forma na čokoládu Mr. & Mrs. Brown 3D

 

Skupinová forma na výrobu čokoládových pralinek ve 3D tvaru čokoládových postaviček (skřítků s kloboukem).

Hotová pralinka je vyrobena ve 3D – forma se v dolní části zužuje, čímž získává 3D rozměr a hotová pralinka stojí na své pevné základně.

 

Pro výrobu chutných pralinek doporučujeme použít kvalitní pravou čokoládu z naší nabídky.

 

Rozměr formy: délka 24 cm, šířka 11 cm, hloubka cca 5 cm

Objem jedné formičky: 10 ml

Počet kusů ve formě: 15 ks 

 

 

Pracovní postup:

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.

Silikonová forma na čokoládu Mr. and Mrs. Brown 3D forma na čokoládu Mr. & Mrs. Brown