Städter Pístový vypichovač ovečka

Pístový vypichovač ovečka Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru ovečky je vyrobený německou firmou Städter. Jedná... více informací »
Städter Pístový vypichovač ovečka
Pístový vypichovač ovečka Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru ovečky je vyrobený německou firmou Städter. Jedná...

Pístový vypichovač ovečka

Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru ovečky je vyrobený německou firmou Städter. Jedná se o velmi kvalitní výrobek, určený pro styk s potravinami. Funguje na principu pístu s pružinkou, kdy se vtlačí vykrajovač do cukrářské hmoty, následně se zmáčkne píst, čímž se otiskne reliéf (v tomto případě motiv ovečky), poté se píst uvolní a vyjme se vykrajovátko. Hotovým vzorem pak zdobíme dorty, zákusky, či muffiny.

Rozměry: cca 6 cm šířka,  5 cm výška

Motiv: ovečka

Materiál: plast, kov

Pístový vypichovač ovečka


Oblíbený produkt Städter Pístový vypichovač ovečka jde získat právě teď tu na našich stránkách zařazený v rubrice zvířecí motivy. Nyní pořídíte ještě jiné zboží z této sekce za báječnou cenu! Přední dodavatel Hospodynkam.cz dlouhodobě prodává špičkové výrobky. za super peníze! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Städter Pístový vypichovač ovečka od přední společnosti Hospodynkam.cz můžete dostat právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 63 Kč.