Fitkoření.cz - koření z celého světa

Steak na bylinkách

Super produkt Steak na bylinkách s pečetí kvality od značky Koření Králů snadno můžete pořídit bezpečně online za akční cenu! Právě teď za cenu 200 Kč.
EAN: 8595666235269
Steak na bylinkách 200

Steak na bylinkách

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
20 g
26 Kč
130.0 Kč

malá kořenka
30 g
46 Kč
153.3 Kč

velký sáček 
200 g
200 Kč
100.0 Kč

velká kořenka
200 g
240 Kč
120.0 Kč

kilogram
1000 g
360 Kč
36.0 Kč

Složení: sůl (25%), pepř, petržel, rozmarýn, cibule, paprika, oregano.
Výrazná bylinková směs na přípravu vepřového nebo hovězího masa. Výborně dochutí i mořské nebo sladkovodní ryby. Tato směs se výborně kombinuje s různými marinádami na přípravu masa.
Steak na bylinkách je postaven na kombinaci aromatického rozmarýnu a oreganem, svěží petrželkou a výrazného, ostrého pepře. Jako všechny bylinky, ani tato směs nemá ráda dlouhou tepelnou úpravu. Ideální je připravit marinádu oleje a trochu citronové šťávy a maso do marinády naložit, aby se chuť bylinek dostala do masa. Před samotným grilováním marinádu z masa otřete (třeba stěrkou) a grilujte bez obav z kapající a spálené marinády. Tento postup je skvělý na kuřecí nebo vepřové maso.
Hovězí maso nebo ryby nemusíme marinovat. Raději si připravíme marinádu na potírání masa z koření steak na bylinkách, oleje nebo másla a citronové šťávy. Marinádou potíráme na grilu pár minut před dopečením. Na mase zůstane tenká vrstva aromatických bylinek a nestihnou se spálit.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.