Fitkoření.cz - koření z celého světa

Steak pimienta

Super produkt Steak pimienta originál od výrobce Koření Králů máte možnost získat zrovna dneska trvale výhodně. Nabídky od 240 Kč.
EAN: 8595666235573
Steak pimienta 250

Steak pimienta

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
30 Kč
120.0 Kč

malá kořenka
33 g
50 Kč
151.5 Kč

velký sáček 
250 g
240 Kč
96.0 Kč

velká kořenka
250 g
280 Kč
112.0 Kč

kilogram
1000 g
410 Kč
41.0 Kč

Složení: pepř, HOŘČICE, koriandr, paprika, jalovec, saturejka.
Ostřejší, pepřová směs bez soli připravená na steaky z hovězího masa. Díky aromatickému jalovci je směs výborná i na přípravu zvěřiny nebo králíka. Ideální je maso před tepelnou přípravou v koření obalit a nechat odležet při pokojové teplotě asi 1 hodinu. Maso, které není studené, se na pánvi nebo grilu upeče rychleji a zůstane uprostřed šťavnaté.
Nápad na koření steak pimienta jsme si přivezli z Francie, kde nám připravili maso pečené v alobalu spolu s cibulí, pepřem, bylinkami a celým jalovcem. Maso bylo šťavnaté, protože šťáva z masa nevytekla. Celý jalovec dodal masu skvělé aroma připomínající lesní ovoce a čerstvé pryskyřice.

Jako dárek můžete přinést láhev vína, nebo výborné utopence připravné s hrubým kořením Steak pimienta nebo ostrou Harrisou.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.