Fitkoření.cz - koření z celého světa

Svařené víno (pf2024) 25 g

Ve slevě tento výrobek Svařené víno (pf2024) 25 g od známé kvalitní značky Koření Králů můžete koupit právě zde opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 35 Kč.
EAN: 8595666200090
Svařené víno (pf2024) 25

Svařené víno
Vánoční edice koření na svařené víno. Sáčky jsme připravili jako milou alternativu k papírovým novoročenkám. Pokud hledáte malý dárek pro kamarády, kamarádky, spolupracovníky nebo známé, je to správná volba.
Aromatická na hrubo drcená směs koření do svařeného vína nebo punče. Na 0,25 l vína přidáme 1 lžíci koření. Do svařeného vína můžeme přidat i ovocný džus (pomerančový, jablečný, višňový) nebo rum či griotku. Naše koření na svařák je připravené z čistě přírodních surovin, proto se nerozpouští. Ideální je použít sítko na čaj, nebo tak zvané „vajíčko“ na čaj, abychom mohli koření jednoduše vylovit.
Obsah: 25 g
Složení: pomerančová kůra, skořice, hřebíček.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.