Svíčková (s brusinkami)

Žádaný kousek Svíčková (s brusinkami) originál od značky Koření Králů jednoduše najdete nyní za výborné peníze! Akční ceny od 55 Kč. EAN: 8595666225536
Svíčková (s brusinkami)
55 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Svíčková s brusinkami
je směs připravená do smetanových omáček, na zvěřinu nebo do omáček k masům. Obsahuje čisté mleté brusinky, proto je směs mírně nakyslá. Na 1 kg masa použijeme 1 lžíci směsi. Výborná je na pečení masa, kdy se sušené brusinky nádherně rozvoní a maso získá jedinečné aroma. Nejlepší je na hovězí pečeni nebo zvěřinu.

Složení: mrkev, cibule, sůl (10 %), nové koření, citrónová kůra, pepř, bobkový list,  tymián, brusinky (1,5 %).

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.