Tác kartonový zlato-černý 28x28cm

Tác kartonový zlato-černý 28x28cm   Čtvercová podložka je vyrobena ze silné lepenky, která dobře drží tvar a zaručí tak... více informací »
Tác kartonový zlato-černý 28x28cm
Tác kartonový zlato-černý 28x28cm   Čtvercová podložka je vyrobena ze silné lepenky, která dobře drží tvar a zaručí tak...

Tác kartonový zlato-černý 28x28cm

 

Čtvercová podložka je vyrobena ze silné lepenky, která dobře drží tvar a zaručí tak pevnou základnu pod jakýkoli dort, pod kterým se nebude prohýbat.

Z jedné strany je potažena zlatou folií, z druhé strany pak fólií černou. Podložka má zaoblené okraje a její povrch je nepromastitelný.

Velice efektivní pro prezentaci hotových dortů či zákusků.

 

 

Rozměr: 28 x 28 cm

Materiál: papír

Tác zlato-černý 28x28cm

Unikátní a oblíbený výrobek Tác kartonový zlato-černý 28x28cm je k dostání také tu na našich stránkách v populární kategorii dekorační tácy. Najděte si další produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Tato vyjímečná značka Hospodynkam.cz dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Tác kartonový zlato-černý 28x28cm od přední společnosti Hospodynkam.cz jde nakoupit na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! V akci za cenu 37 Kč.