Tác na dort kartonový zlatý 38x38cm

Tác na dort kartonový zlatý 38x38cm Jednorázová čtvercová podložka pod dort z tvrdé lepenky s rovnými okraji je vhodná pro... více informací »
Tác na dort kartonový zlatý
Tác na dort kartonový zlatý 38x38cm Jednorázová čtvercová podložka pod dort z tvrdé lepenky s rovnými okraji je vhodná pro...

Tác na dort kartonový zlatý 38x38cm

Jednorázová čtvercová podložka pod dort z tvrdé lepenky s rovnými okraji je vhodná pro prezentaci velkých svatebních dortů, či dortů do tomboly, anebo narozeninových dortů. Díky své pevnosti snese i velkou zátěž v podobě velkého dortu.

Vzhled tácku: vrchní i spodní strana je potažena nepromastitelnou folií. Dle aktuálních stavů skladu dodavatele může být podložka zlato-zlatá, nebo zlato-černá (tuto skutečnost nelze ovlivnit).

Tác je efektivní pro prezentaci hotových dortů či zákusků, ale také pro servírování slaných chlebíčků, jednohubek, aj. Na tácku můžete servírovat různé pochutiny. Výhodou je jednorázové použití, takže odpadá pracné umývání a skladování.

Rozměr: 38 x 38 cm

Síla tácu: 3 mm

Tento nejprodávanější kousek Tác na dort kartonový zlatý 38x38cm od populárního výrobce Hospodynkam.cz máte možnost nakoupit na našich stránkách teď v akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 66 Kč.