Fitkoření.cz - koření z celého světa

Tandoori masala

Kvalitní a žádaný kousek Tandoori masala od top výrobce Koření Králů je k získání aktuálně za výborné peníze! Nyní můžete mít za 27 Kč.
EAN: 8595666215384
Tandoori masala 30

Tandoori masala

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
27 Kč
90.0 Kč

malá kořenka
40 g
46 Kč
115.0 Kč

velký sáček 
300 g
200 Kč
66.7 Kč

velká kořenka
300 g
240 Kč
80.0 Kč

kilogram
1000 g
360 Kč
36.0 Kč

Složení: koriandr, cumin, česnek, sůl (15 %), zázvor, chilli.
Mírně pikantní indická směs koření s výraznou vůní po cuminu. Skvělá na kuřecí maso, minutky, zeleninu nebo luštěniny. Výborně se hodí do indických kořeněných omáček s kuřecím, vepřovým i jehněčím masem. Tandoori masala s bílým jogurtem je skvělá marináda na kuřecí maso.Tandoori (česky „tandúr“) je asi 1 metr vysoká kruhová pec, kde se topí dřevěným uhlím a peče se v ním maso na jehlách a chlebové placky. Používá se od Turecka až po Čínu. Koření je však připraveno hlavně pro známý recept kuře tandoori z Indie a Pákistánu. Kuřecí maso se nakládá do směsi koření, bílého jogurtu a pak se peče v peci tandoori, nebo na běžném grilu.

Letní burger inspirovaný indickou kuchyní. Kuřecí maso je marinované v bílém jogurtu s kašmírským chilli a tandoori masalou.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.