Fitkoření.cz - koření z celého světa

Tatra mléko Tatra Salko Karamel 8% 397g

Tento diskontní produkt Tatra mléko Tatra Salko Karamel 8% 397g originál od značky Tatra mléko pořídíte v aktuální nabídce za rozumné peníze. Nyní pořídíte za 67 Kč.
EAN: 8594006841283
Tatra mléko Tatra Salko Karamel

Všestranné použití v kuchyni

Krémové náplně a medovníky:
Tatra Salko Karamel je skvělou přísadou do krémů při přípravě medovníků. Díky své bohaté karamelové chuti dodá medovníku jedinečný a nezaměnitelný charakter. Karamelové Salko zajistí, že váš medovník bude mít správnou konzistenci a lahodnou chuť.

Vánoční cukroví a dezerty:
Toto zkaramelizované mléko je také ideální pro vánoční cukroví. Můžete jej přidat do různých druhů cukroví, kde vytvoří sladký karamelový podtón, který potěší každého milovníka sladkostí. Je rovněž skvělou volbou pro různé dezerty, jako jsou koláče, dorty nebo různé krémové dezerty.

Kvalita z českých farem

Tatra Salko Karamel je vyráběno v České republice a při jeho výrobě jsou použity pouze kvalitní a prověřené suroviny z českých farem. Tento důraz na kvalitu zaručuje, že každý produkt splňuje nejvyšší standardy a přináší do vaší kuchyně jen to nejlepší. Výsledkem je 100% sladká karamelová chuť, která obohatí vaše pokrmy.

Složení

Pasterované MLÉKO, cukr.