Fitkoření.cz - koření z celého světa

Tatra mléko Tatra Salko Tradiční 8% 397g

Zajímavý produkt Tatra mléko Tatra Salko Tradiční 8% 397g od známé značky Tatra mléko pohodlně pořídíte právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte od 64 Kč.
EAN: 8594006840217
Tatra mléko Tatra Salko Tradiční

Široké uplatnění v kuchyni

Pečení a cukrářství:
Tatra Salko je nenahraditelnou přísadou při pečení. Lze jej použít do dortových krémů, které díky němu získají jemnou a krémovou konzistenci. Perfektně se hodí také do vánočního cukroví, kde dodá sladkost a vláčnost. Při přípravě oblíbeného medovníku je Salko nezbytnou složkou, která zajistí jeho typickou chuť a strukturu.

Nápoje:
Kondenzované mléko Tatra Salko je skvělou volbou i pro ochucení nápojů. Lze jej přidat do kávy či čaje, kde nahradí klasické sladidlo a mléko, a dodá nápoji lahodnou smetanovou chuť. Rovněž je vhodné pro přípravu domácích likérů, kde se postará o hladkou a sladkou texturu.

Kvalita z českých farem

Tatra Salko je vyráběno v České republice a při jeho výrobě jsou použity pouze kvalitní a prověřené suroviny z českých farem. Tento důraz na kvalitu zaručuje, že každý produkt splňuje nejvyšší standardy a přináší do vaší kuchyně jen to nejlepší.

Složení

Pasterované MLÉKO, cukr.