Tescoma Cukrářský košíček bílý DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks

Sada obsahuje 200 kusů mini papírových košíčků vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají... více informací »
Tescoma Cukrářský košíček bílý
49 Kč
Ověřit dostupnost
Sada obsahuje 200 kusů mini papírových košíčků vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají...

Sada obsahuje 200 kusů mini papírových košíčků vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají teplotě do 220 °C), či v nich připravovat čokoládové bonbony nebo vánoční cukroví.

Rozměry: průměr dna 2,5 cm, výška košíčku 1,5 cm


Oblíbený a akční kus lze sehnat bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii cukrářské košíčky na pečení! Máme pro vás parádní produkty z této sekce za super peníze. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Hospodynkam.cz dodává vysoce kvalitní sortiment .

Kvalitní a levný produkt Tescoma Cukrářský košíček bílý DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks od značky se skvělou pověstí Hospodynkam.cz naleznete v naší online nabídce ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 49 Kč.