Fitkoření.cz - koření z celého světa

Tescoma Formička na kávová zrna

Nejprodávanější výrobek Tescoma Formička na kávová zrna od spolehlivé značky Hospodynkam.cz pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 94 Kč.
EAN: 8592973118155
Tescoma Formička na kávová
 
Tescoma Formička na kávová zrna

Forma na kávová zrna Tescoma je vynikající pomůckou pro výrobu oblíbeného nepečeného cukroví – kávových zrn. Díky této pružné formě v pevném základu je příprava kávových zrn rychlá a snadná. Vytvořená kávová zrna lze snadno vyklopit a velkou výhodou je, že mají stejnou velikost a dokonalý tvar. Originální recept je součástí výrobku.

Rozměry formy: délka 8,5 cm, šířka 6 cm, hloubka 2 cm

Materiál: silikon, plast (vhodný do myčky nádobí)

Hledáte zábavný způsob, jak si zpestřit ranní kávovou rutinu? Proč si nezkusit připravit marcipánová kávová zrna? Tato lahodná pochoutka, na kterou stačí jen pár jednoduchých ingrediencí, vám určitě zlepší den!

Suroviny: 

Na základ: 200g pravého marcipánu. 

Na náplň: 3 lžíce mleté kávy, 3 lžíce kakaa, 8 lžic cukru, 8 lžic margarínu, 8 lžic škrobu. 

Na polevu: hořká nebo mléčná čokoláda, podle potřeby tuk k naředění

Pracovní postup: marcipán vyválíme na plát silný asi 3 mm a vyřízneme z něho oválek, který vložíme do formičky na kávová zrna a naplníme náplní.

Příprava náplně: povolený margarín smícháme s kakaem, kávou, cukrem a škrobem nejprve vařečkou, poté ručně na vále, vytvoříme malé válečky a necháme je chvíli zatuhnout v chladničce.

Náplň přiklopíme dalším marcipánovým oválkem a přitlačíme k sobě.

Opatrně vyjmeme z formy a necháme tuhnout. Poté namáčíme v rozpuštěné čokoládě a opět necháme zatuhnout.

Dobrou chuť!

Tescoma Formička na kávová zrna