Fitkoření.cz - koření z celého světa

Těstoviny pro děti

Exkluzivní produkt Těstoviny pro děti od značky Koření Králů je k dispozici tady opravdu výhodně. Akční cena již od 50 Kč.
EAN: 8595666225475
Těstoviny pro děti 35

Těstoviny pro děti

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
29 Kč
116.0 Kč

malá kořenka
35 g
50 Kč
142.9 Kč

velký sáček 
250 g
200 Kč
80.0 Kč

velká kořenka
250 g
240 Kč
96.0 Kč

kilogram
1000 g
450 Kč
45.0 Kč

Složení: rajčata, cibule, česnek, paprika, bazalka, oregano.

Jemná směs koření bez soli a glutamanu připravená speciálně pro děti a pro dietní přípravu jídel. Kořenící směs je připravená na omáčky k těstovinám, ale vhodná i do dušené zeleniny nebo pomazánek.
Koření „těstoviny pro děti“ je výborné do sýrových omáček k těstovinám, nebo při přípravě lasagní. Pro děti můžeme připravit verzi s mletým krůtím masem, drcenými rajčaty a naším kořením. Určitě taky vyzkoušejte jedno z nejoblíbenějších dětských jídel – pizzu. U našich dětí vede sýrová pizza doplněná maximálně kukuřicí a hráškem. Na těsto dávám drcená rajčata nebo kysanou smetanu jako smetanový základ. Přidám směs kukuřice a hrášku, posypu kořením Těstoviny pro děti a přidám pěknou vrstvu sýru. Používám strouhanou nebo čerstvou mozzarellu a trochu čedaru. 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.