Fitkoření.cz - koření z celého světa

Toping jahoda 200g

Oblíbený a akční výrobek Toping jahoda 200g od značky s tradicí a dobrou pověstí Hospodynkam.cz je k sehnání momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 50 Kč.
EAN: 8594009165454
Toping jahoda 200g

Použití na každý způsob

Jahodový toping pomůže doladit chuť všech sladkých pochoutek, jako je zmrzlina, palačinky, šlehačka, káva, tvarohový dezert a mnohé další. Díky polotekuté konzistenci budete mít po ruce svěží polevu kdykoli si vzpomenete. Jednoduchá a rychlá aplikace vykouzlí na domácích pochutinách sladkou tečku plnou jahodové chuti.

Skladování a spotřeba

Doporučujeme skladování topingu v chladu, suchu a temnu. Jakmile toping otevřeme, skladujeme jej v chladničce a spotřebujeme do 1 měsíce od otevření. Při zachování těchto zásad bude toping dokonale sloužit a udrží si své vlastnosti.

Ať už jste milovník jahod nebo jen toužíte po chuti letního ovoce, toping jahoda Vám zaručí dokonalé dochucení Vašich oblíbených pochutin. Každé ráno můžete začít s touto lahodnou polevou na Vašich palačinkách nebo lívancích.

Složení

cukr, voda, glukózový sirup, modifikovaný kukuřičný škrob, aroma, antioxidant: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, barviva (karoteny, karmíny).

Další dobroty z kategorie Toppingy