Fitkoření.cz - koření z celého světa

Transfer fólie na čokoládu – velikonoční vajíčka

Tento oblíbený produkt Transfer fólie na čokoládu - velikonoční vajíčka originál od výrobce Hospodynkam.cz jde sehnat u nás nyní ve slevě. Výhodně za super cenu 46 Kč.
EAN: 10415161
Transfer fólie na čokoládu -

Rozměr fólie: 39 x 28 cm

Motiv:  barevné kruhy

Složení potisku: kakaové máslo, plně hydrogenovaný palmový olej, barvivo (E133, E172). Může obsahovat stopy mléka.

Podklad: polyetylen

Uchovávat do 20°C, suchu a temnu.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energetická hodnota  3700 kJ / 900 kcal, tuky 100 g / z toho nasycené mastné kyseliny 79 g, sacharidy 0 g / z toho cukry 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g 

Pracovní postup:

fólii položíme hladkým povrchem na pevnou podložku (pečící plech, prkénko). Hrubý tukový povrch musí být nahoře, na něj se bude nanášet čokoláda. Čokoládu (polevu, cca 220g) rozehřejeme ve vodní lázni při cca 45-50°C – dle druhu polevy a zchladíme občasným mícháním na cca 25°C. Takto vlažnou čokoládu nalijeme na fólii a roztíracím nožem, kartou, apod. rozetřeme. Necháme v lednici zatuhnout. Po zatuhnutí otočíme fólii čokoládou směrem dolů na podložku a opatrně sejmeme fólii – vzorek zůstane na čokoládě. Poté dělím na požadované tvary – nutné je, aby nůž, kterým čokoládu budete řezat, byl horký a suchý, tím se čokoláda nebude lámat. Stačí ho mít namočený v horké vodě a před každým zářezem otřít.

Další dobroty z kategorie Transfer fólie na čokoládu