Fitkoření.cz - koření z celého světa

Valdemar Grešík – Natura s. r. o. Koření Argentina steak 50g

Kvalitní a levný produkt Valdemar Grešík - Natura s. r. o. Koření Argentina steak 50g od oblíbené značky se zárukou kvality Valdemar Grešík - Natura s. r. o. lze zakoupit tady levně. Cenově vychází na 53 Kč.
EAN: 8595122340599
Produkt bez obrázku

Složení: symfonie chutí

Hlavní tajemství této kořenící směsi tkví v jejím pečlivě vyváženém složení. Hlavními ingrediencemi jsou:

  • Pepř a paprika: tato základní koření dodávají směsi pikantní nádech a intenzivní aroma.
  • Kari směs: unikátní kombinace kurkumy, cibule, česneku, hořčice, chilli, koriandru, kmínu, zázvoru, semene pískavice, pepře a fenyklu přináší exotický nádech.
  • Česnek a cibule: tyto dvě složky poskytují hloubku a plnost chuti.
  • Rajčatový prášek a kurkuma: Dodávají koření jemnou sladkost a zářivou barvu.
  • Cukr, petržel, muškátový oříšek, pažitka, majoránka, tymián, bazalka: tato bylinková symfonie zjemňuje pikantní tóny a přináší svěžest.
  • Jedlá sůl: Maximálně 8 % této složky zajišťuje dokonalou rovnováhu chutí.

Bez glutamanu sodného, ale s hořčičným semenem

Toto koření je výjimečné nejen svou chutí, ale také tím, co neobsahuje. V koření Argentina Steak nenajdete glutaman sodný, což je často používaná, ale kontroverzní přísada. Naopak, přítomnost hořčičného semena dodává koření další rozměr chuti.

Použití: jednoduché a efektivní

Příprava s tímto kořením je snadná. Stačí maso důkladně okořenit a nechat chvíli odležet, aby se chutě plně rozvinuly. Poté je maso připraveno na grilování nebo pečení. Koření Argentina Steak je ideální pro vytvoření křupavé, aromatické krusty, která bude jemně pikantní a plná chuti.

Gurmánský zážitek

Koření Argentina Steak je více než jen kořenící směs; je to cesta k dosažení dokonalosti ve vaší kuchyni. Ať už připravujete oběd pro rodinu nebo večeři pro přátele, toto koření zaručeně zvedne úroveň vašeho kulinářského umění. Její bohatá a komplexní chuť povznese jakýkoliv steak nebo pečené maso na úplně novou úroveň. Ať už jste zkušený kuchař nebo začátečník, Koření Argentina Steak vám umožní experimentovat a objevovat nové dimenze chutí ve vaší kuchyni.

Příště, když budete mít chuť na perfektně připravený steak, nezapomeňte, že tajemství úspěchu tkví ve správném koření. Koření Argentina Steak je vaším klíčem k neopakovatelnému kulinářskému zážitku, který uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Složení: pepř, paprika, kari (kurkuma, cibule, česnek, hořčice, chilli, koriandr, kmín, zázvor, pískavice semeno, pepř, fenykl), cibule, česnek, rajčatový prášek, kurkuma, cukr, petržel, muškátový oříšek, pažitka, majoránka, tymián, bazalka, jedlá sůl (max. 8 %)
Výrobek obsahuje hořčičné semeno.

Hmotnost: 50 g