Fitkoření.cz - koření z celého světa

Valdemar Grešík – Natura s. r. o. Koření Pepř cayennský mletý 40g

Kvalitní a oblíbený kus Valdemar Grešík - Natura s. r. o. Koření Pepř cayennský mletý 40g od oblíbené značky Valdemar Grešík - Natura s. r. o. jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 43 Kč.
EAN: 8595122340766
Valdemar Grešík - Natura s. r. o.

Typické použití: asijská a jihoamerická kuchyně

Pepř cayennský je nezbytným prvkem v mnoha asijských a jihoamerických receptech. Jeho pikantní chuť obohacuje pokrmy jako jsou kari, chilli, marinády a pikantní omáčky. Toto koření je ideální pro přípravu autentických jídel, jako jsou thajské kari, mexické tacos nebo indická masala.

Složení: čistě přírodní

Složení našeho pepře cayennského je jednoduché, ale výkonné. Obsahuje výhradně mleté chilli papričky střední pálivosti. Toto složení zajišťuje, že koření má dostatečnou sílu pro přípravu pikantních jídel, zatímco zůstává přístupné pro širokou škálu gurmánů.

Bez glutamanu sodného: závazek k přírodnosti

Naše koření je vyráběno s důrazem na přírodní složení a zdraví. Obsahuje pouze čisté mleté chilli bez přidaného glutamanu sodného, což zaručuje jeho čistotu a přirozenost.

Všestranné použití v kuchyni

Pepř cayennský mletý je skvělým společníkem pro kuchaře, kteří chtějí svým pokrmům dodat trochu ostrého nádechu. Jeho silná a pikantní chuť je ideální pro oživení masových pokrmů, polévek, omáček a vegetariánských jídel. Může být použit jak v tradičních receptech, tak v experimentálních kuchařských výtvorech.

Pepř cayennský mletý je vynikajícím způsobem, jak přidat vašim jídlům pikantnost a hloubku chuti. Je to nezbytný prvek pro milovníky ostrých chutí a experimentální kuchaře. Toto koření je symbolem kulinářské vášně a je určeno k tomu, aby obohatilo vaše gastronomické zážitky.

Složení: chillies mleté – středně pálivé

Balení: 40 g