Fitkoření.cz - koření z celého světa

Velikonoční nádivka

Tento zlevněný produkt Velikonoční nádivka od společnosti s dlouholetou tradicí Koření Králů dostanete právě teď u nás levně. Levně za 48 Kč. EAN: 8595666225659
Velikonoční nádivka
Popis produktu

Velikonoční nádivka s kopřivou

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
10 g
29 Kč
290.0 Kč

malá kořenka
13 g
48 Kč
369.2 Kč

velký sáček 
100 g
210 Kč
210.0 Kč

kilogram
1000 g
450 Kč
45.0 Kč

Složení: petržel, kopřiva, česnek, cibule, sůl, libeček, bazalka, paprika, muškátový květ.
Směs jarních bylinek s tradiční kopřivou, která se v Čechách i na Moravě po staletí používala jako léčivá bylinka, jarní zelenina i pro tkaní hrubých látek. S příchodem jara je to jedna z prvních rostlinek, které po zimě vyraší, a proto se její mladé listy používali do jídel připravovaných po dlouhé zimě z čerstvých surovin.
Naše bylinková směs do velikonoční nádivky se používá do vaječných jídel, pomazánek nebo polévek. Jako všechny bylinky, ani směs na velikonoční nádivku, nemá ráda tepelnou přípravu. Při dlouhém vaření bylinky rychle ztrácejí svoji sytou barvu i chuť, proto je ideální přidávat bylinky například do polévky až na závěr, a nechat je pouze krátce natáhnout vlhkost.

Rychlý recept na velikonoční nádivku plnou bylinek a uzeného masa. Můžeme ji péct samotnou v pekáčku, malé porce ve formě na cupcaky, nebo ji dát do kuřete.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.