Vykrajovač na marcipán Kala

Vykrajovač na marcipán Kala Sada pro vytvoření jedlých květů - kaly.   Materiál: plast Balení obsahuje: 3 x vykrajovač na list,... více informací »
Vykrajovač na marcipán Kala
188 Kč
Ověřit dostupnost
Vykrajovač na marcipán Kala Sada pro vytvoření jedlých květů - kaly.   Materiál: plast Balení obsahuje: 3 x vykrajovač na list,...

Vykrajovač na marcipán Kala

Sada pro vytvoření jedlých květů – kaly.

 

Materiál: plast

Balení obsahuje: 3 x vykrajovač na list, 1x žilkovač na listy

Rozměr hotových listů cca:

– 6,5 x 7,5 cm

– 7,5 x 5,5 cm

– 4,5 x 3,5 cm

kalalilie

 

 

 

Návod k použití:

Z modelovací hmoty vytvoříme pestík (váleček obarvíme a zapíchneme do aranžérského drátku). Modelovací hmotu vyválíme na tenký plát vykrojíme tvar listu, položíme na něj žilkovač a přitlačíme pro vytlačení žilek. Okraje vytenčíme kulatou kosticí. Dobarvíme prachovou barvou. Hotový list připevníme k pestíku, naaranžujeme. Prohlédněte si názorné video.

 

 

 

 


Tento kvalitní kus Vykrajovač na marcipán Kala máte možnost nakoupit pohodlně tady na webu ve známé kategorii modelování květin! Podívejte se na akční produkty z naší rubriky za super peníze! Přední značka Hospodynkam.cz pro vás připravuje kvalitní výrobky za parádní cenu! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný produkt Vykrajovač na marcipán Kala od výrobce s dlouholetou historií Hospodynkam.cz získáte momentálně na webu za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 188 Kč.