Fitkoření.cz - koření z celého světa

Vykrajovátko list

Tento výjimečný výrobek Vykrajovátko list od známého dodavatele Hospodynkam.cz snadno naleznete aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 20 Kč.
EAN: 8594034701917
Vykrajovátko list
Vykrajovátko list

Hledáte jedinečné vykrajovátko na sušenky pro příští várku sušenek? Nehledejte nic jiného než vykrajovátko na listy! Toto úžasné plechové vykrajovátko na sušenky je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a je navrženo tak, aby vytvořilo dokonalé sušenky ve tvaru listů. Díky rozměrům 40 mm na šířku a 52 mm na výšku je toto vykrajovátko ideální pro sušenky všech tvarů a velikostí. A nenechte se zmást jeho malými rozměry – toto vykrajovátko na sušenky je překvapivě odolné a hravě si poradí se sušenkami. Ať už připravujete sušenky pro sebe, nebo děláte várku pro svou rodinu a přátele, toto vykrajovátko jistě vykouzlí úsměv na tváři každému!

Recept pro inspiraci:

Cukroví s celým mákem

Suroviny:

250 g mouky, 100 g cukru, 125 g změklého másla, 1 vejce, 50 g nemletého máku, špetka soli

Postup:

K mouce s cukrem přidáme máslo a sůl a postupně vmícháme mák. Zpracujeme těsto, které necháme chvilku odpočinout. Potom ho vyválíme a vykrajujeme různé tvary. Dáme péct do středně teplé trouby na 10-15 min., pouze zlehka zrůžovět, spíš má zůstat bílé. Můžeme mazat citronovou nebo bílkovou polevou.