Wilton Adaptér na velké špičky

Wilton Adaptér na velké špičky Plastový nástavec na rychlou výměnu špiček při zdobení dortů krémem. Výměna bez nutnosti... více informací »
Wilton Adaptér na velké
Wilton Adaptér na velké špičky Plastový nástavec na rychlou výměnu špiček při zdobení dortů krémem. Výměna bez nutnosti...

Wilton Adaptér na velké špičky

Plastový nástavec na rychlou výměnu špiček při zdobení dortů krémem. Výměna bez nutnosti vyprazdňování cukrářského sáčku.

Adaptér je určen jen pro velké špičky Wilton.

 

Práce s adaptérem: 

adaptér se skládá ze dvou částí na sebe šroubovatelných. Obě části od sebe odšroubujeme a delší část vložíme zevnitř do cukrářského sáčku tak, aby byla jeho celá šroubovací část vystrčena ven ze sáčku. Na tuto část nasadíme zdobící špičku a převlečeme přes ni druhou část adaptéru – zašroubujeme, utáhneme. Nyní již naplníme cukrářský sáček kréme a můžeme začít zdobit. Kdykoli během zdobení pak můžeme odšroubovat horní část adaptéru a pohodlně vyměnit špičku.

Materiál: plast

Wilton Adaptér na velké špičky obal

Tento exkluzivní výrobek Wilton Adaptér na velké špičky od značky s tradicí a dobrou pověstí Hospodynkam.cz máte možnost získat teď za nejnižší cenu. Nyní získáte od 68 Kč.