Fitkoření.cz - koření z celého světa

Wilton Aplikátor na mramorování čokolády

Vysoce kvalitní produkt Wilton Aplikátor na mramorování čokolády od výrobce s dlouholetou historií Hospodynkam.cz je k získání nyní napořád výhodně! Nyní pořídíte od 216 Kč.
EAN: 070896093141
Wilton Aplikátor na mramorování

Wilton Aplikátor na mramorování čokolády

Nádoba pro rozehřátí a následnou aplikaci dvou barev čokolády. Duo aplikátor lze opakovaně zahřívat v mikrovlnné troubě.

 

Způsob použití:

z aplikátoru odšroubujeme víčko a sejmeme růžovou ochrannou mřížku. Každou láhev naplníme požadovaným množstvím čokolády, či polevy. Mikrovlnnou troubu nastavíme na poloviční výkon (50%) nebo nastavíme rozmrazování, a po dobu 1 minuty zahříváme. Při vyjímání z trouby může být láhev horká, pozor na popálení. Čokoládu v aplikátoru důkladně prohněteme. Pokračujeme v zahřívání a hnětení v 30 sekundových intervalech, dokud nebude čokoláda hladká a úplně roztavená. Po roztavení nasadíme na aplikátor ochrannou růžovou mřížku a našroubujeme aplikační víčko. Pak již zdobíme a podle potřeby použijeme růžový hřebínek k finálnímu promíchání barev.

 

Čištění:

před prvním použitím a po každém dalším použití omyjeme aplikátor horkou vodou se saponátem. Po aplikaci čokolády necháme zbylé množství v aplikátoru a vložíme ho na chvíli do mrazničky. Přebytečná čokoláda zatuhne a následným mačkáním aplikátoru spadne ze stěn, čímž dojde k jejímu odstranění.

 

Rozměr dávkovače: výška 14 cm, průměr 5 cm (dvě nádobky spojené šedým plastovým kroužkem)

Celkový objem aplikátoru: 331 ml

Materiál: plast, silikon (vhodné do myčky nádobí)

aplikátor na čokoládu Aplikátor na mramorování čokolády

 

aplikace mramorování