Fitkoření.cz - koření z celého světa

Xoco enchilada

Neodolatelný produkt Xoco enchilada od známé značky Koření Králů snadno seženete právě teď za super peníze! Produkt koupíte teď u nás za 440 Kč.
EAN: 8595666295782
Xoco enchilada 1

Xoco enchilada
[šoko enčiláda]

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
30 Kč
120.0 Kč

malá kořenka
35 g
51 Kč
145.7 Kč

velký sáček 
250 g
210 Kč
84.0 Kč

velká kořenka
250 g
250 Kč
100.0 Kč

kilogram
1000 g
440 Kč
44.0 Kč

Složení: česnek, cibule, kakao, uzená paprika, chilli chipotle, cumin, paprika
Kakao pochází ze střední Ameriky, kde ho používali Májové a Aztékové nejen k jídlu. Kakaové boby se používali jako platidlo i jako oběť pro bohy. Aztékové vyráběli z kakaových bobů placky nebo nápoj s chilli a vanilkou. Z aztéckého jazyka Nahuatl pochází i název pro čokoládu xocolātl [šokolatl]. Široké použití čokolády se dochovalo ve středoamerické kuchyni dodnes. Mexická kuchyně často používá čokoládu nebo kakao do ostrých omáček.
Enchilada je mexický pokrm podobný italským lasagním. Jsou to tortillové placky naplněné směsí masa, zeleniny a fazolí, zalité kořeněnou rajčatovou omáčkou a zapečené se sýrem. Koření Xoco enchilada je skvělé nejen na přípravu této mexické speciality, ale i na přípravu fazolí, dušené zeleniny, nebo do mletého masa. 

Enchiladas s trhaným kuřecím masem
Zapečené tortilly plněné kuřecím masem, zalité pikantní rajčatovou omáčkou a zapečené s čedarem. Objevte tajnou ingredienci mexické kuchyně!
 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.