Zabijačková

Akční produkt Zabijačková od společnosti s dlouholetou tradicí Koření Králů jednoduše pořídíte zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 340 Kč. EAN: 8595666295379
Zabijačková
340 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zabijačková
je směs koření s překvapivě širokým použitím. Kombinace česneku a majoránky se skvěle hodí i do bramborových jídel jako bramboráky nebo bramborová polévka. Zabijačkové koření je skvělé i do mletých mas, na zvěřinu nebo do sekané.
Zabijačková je také výborná do paštik z vepřového masa. Uvařený vepřový bůček nasekáme, ochutíme kořením a smícháme s rozmixovanými játry. Paštiku můžeme ochutit bylinkami, ořechy nebo sušenými brusinkami. Směs pečeme ve vodní lázni až se játra spojí.

Složení: česnek, sůl (25 %), pepř, majoránka, zázvor, kmín, muškátový květ.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.