Fitkoření.cz - koření z celého světa

Barva ve spreji Sametový efekt Červená

Tento oblíbený produkt Barva ve spreji Sametový efekt Červená od společnosti Hospodynkam.cz lze získat na našich stránkách za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 248 Kč.
EAN: 8595628801020
Barva ve spreji Sametový efekt
Popis produktu

Barva ve spreji Sametový efekt Červená

Bez azobarviv

Čokoládová barva pro mražené, či hodně chladné cukrářské výrobky. Na dortu vytvoří sametový povrch, velice efektní a zdobné. Barva neobsahuje azobarviva (látky, které mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí).

 

Návod k použití:

nádobku necháme minimálně 2 hodiny před použitím nahřát při teplotě okolo 25°C – je to z důvodu rozehřátí kakaového másla a jeho následné snadné aplikaci na stříkaný povrch. Takto nahřátou barvou pak můžeme nastříkat povrch hodně studeného (lépe zmrzlého) dortu ve vzdálenosti 20 cm. Po použití je nutné vypláchnout trysku pod horkou vodou, aby se v ní neusazovalo kakaové máslo.

Upozornění: na dorty extrémně mražené (-40°C) barvu nelze aplikovat. vlivem extrémního zmražení barva k dortu nepřilne a odlupuje se. Lepší je tedy mít dort mírně zmražený, anebo jen hodně podchlazený.

 

Složení: 

kakaové máslo, bílá čokoláda (kakaové máslo, sušené mléko, sérum ze sušeného mléka, sójový lecitin E322, aroma), barvivo (E172, E171)

Obsah balení: 100 ml

Barva: červená (tmavší, red velvet)

sametový sprej červený

Další dobroty z kategorie Sametové spreje