Fitkoření.cz - koření z celého světa

Česnek granulovaný

Neodolatelný produkt Česnek granulovaný od dodavatele se skvělou pověstí Koření Králů můžete získat na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za 50 Kč.
EAN: 8595666221880
Česnek granulovaný 50

Česnek granulovaný

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
30 Kč
85.7 Kč

malá kořenka
50 g
50 Kč
100.0 Kč

velký sáček 
350 g
230 Kč
65.7 Kč

velká kořenka
350 g
270 Kč
77.1 Kč

kilogram
1000 g
330 Kč
33.0 Kč

Použití v kuchyni: univerzální použití na maso, zeleninu, do polévek, omáček i pomazánek (více)
Česnek drcený prosívaný na rozměr 0,5 – 1 mm. Malé kousky česneku jsou skvělé do omáček, pomazánek i salátů. Granulovaný česnek se často používá při přípravě vlastních kořenících směsí.

Anglický název: garlic
Latinské jméno: Allium sativum
Používaná část rostliny: cibule
Chuť a vůně: typická, ostře aromatická, se stopami po síře
Zeměpisný původ: střední východ (Orient)
Použití česneku v kuchyni
Česnek je jedno z nejpoužívanějších koření v česné i evropské kuchyni. Česká kuchyně ho často kombinuje s majoránkou a kmínem do bramborových jídel. Italská s oreganem a rajčaty na těstoviny i pizzu. Řecká kuchyně používá česnek s tymiánem a jogurtem do tzatziků. Francouzská kuchyně na dušená i pečená masa v kombinaci s lilkem, paprikou a bylinkami.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.