Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Medvídci 8ks

Designový výrobek Čokoládová dekorace Medvídci 8ks s osvědčenou značkou Hospodynkam.cz máte možnost koupit momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 98 Kč.
EAN: 4064285106471
Čokoládová dekorace Medvídci

Čokoládová dekorace Medvídci 8ks

5 motivů medvídků vyrobených z bílé čokolády je loženo v plastovém platu, díky kterému se snadno vyjímají a dekorují na dorty, či muffiny a poháry.

Vhodné pro zdobení dětských dortů, zákusků nebo cupcaků.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato s medvídky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Balení obsahuje: 8 medvídků

Hmotnost: 16 g

 

Složení: cukr, kakaové máslo 29,5%, sušené plnotučné mléko 23,5%, emulgátor E322 (sójový lecitin), vápenaté soli mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, kakaový prášek, barvivo (riboflavin, karmín, uhličitan vápenatý, oxidy železa, hydroxidy železa). Může obsahovat stopy ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2386 kJ / 570 kcal

tuky  36 g / z toho nasycené mastné kyseliny 22 g

sacharidy 55 g / z toho cukry 55 g

vláknina 0 g

bílkoviny  6 g

sůl 0,21 g