Dortový ráfek čtverec 15-28cm

Dortový ráfek čtverec 15-28cm Nastavitelná dortová forma bez dna je ideální k pečení různě velkých (i patrových) korpusů ve... více informací »
Dortový ráfek čtverec 15-28cm
170 Kč
Ověřit dostupnost
Dortový ráfek čtverec 15-28cm Nastavitelná dortová forma bez dna je ideální k pečení různě velkých (i patrových) korpusů ve...

Dortový ráfek čtverec 15-28cm

Nastavitelná dortová forma bez dna je ideální k pečení různě velkých (i patrových) korpusů ve tvaru čtverce. Při lití těsta se na dno formy umístí pečící papír (zafixuje se z vnějšku formy vytvořením tzv. hnízdečka), aby těsto nevytékalo ven. Doporučuje se hustší konzistence těsta (nejvhodnější je piškotové těsto).

Šířka i délka nastavitelná od-do: 15 – 28 cm

Hloubka: 5 cm

Materiál: nerezová ocel

ráfek čtverec

ráfek čtverec 15-28cm

Diskontní produkt máte možnost koupit právě tady na našich stránkách v rubrice dortové formy bez dna! Vyhledejte si akční kousky z této oblíbené kategorie za extra cenu. Tato značka Hospodynkam.cz představuje špičkové zboží za dobré peníze! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Dortový ráfek čtverec 15-28cm od předního výrobce Hospodynkam.cz jednoduše naleznete u nás teď ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 170 Kč.