Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír deKora, Fotbalový míč 1

Levný výrobek Jedlý papír deKora, Fotbalový míč 1 od značky Hospodynkam.cz jednoduše můžete pořídit u nás nyní téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 88 Kč.
EAN: 8435599761285
Jedlý papír deKora

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého, máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír , na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem na jedlý papír – gel rozetřeme až přes okraje papíru, tím zabráníme zvlnění papíru. Pokud použijeme pouze máslový krém, je nutné okraje obrázku zatěžkat dozdobíme buď také krémem, čokoládou nebo např. čokoládovou rýží, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku: energetická hodnota 1530 kJ / 350 kcal, tuky 1,1 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g, sacharidy 88 g / z toho cukry 0, g, bílkoviny 0 g, sůl 0,12 g.