Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír pirátská loď

Tento akční výrobek Jedlý papír pirátská loď s osvědčenou značkou Hospodynkam.cz jednoduše můžete sehnat tady teď právě pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 80 Kč.
Jedlý papír pirátská

Jedlý papír pirátská loď

Jedlý obrázek na dort s motivem pirátské lodi v rozbouřeném moři. Tenká oplatka s obrázkem je vhodná ke zdobení kulatých dortů.

 

Průměr obrázku: 20 cm

Motiv: pirátská loď

Složení: 

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou, nejlépe světlého, krému, popř. speciálním gelem Vola colori, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme gelem Modecor, aby se zvýraznily barvy na obrázku a okraje dozdobíme buď také krémem, čokoládou nebo např. čokoládovou rýží, aby se nám obrázek nezvlnil. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 jedlý papír výživové hodnoty