Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý žlutý motýl

Levný výrobek Jedlý žlutý motýl s pečetí kvality od značky Hospodynkam.cz jednoduše můžete získat momentálně na našich stránkách skutečně výhodně. Výhodně za 80 Kč.
Jedlý žlutý motýl

Jedlý žlutý motýl

Jedlý obrázek na dort s motivem žlutého motýla letícího ke žlutým květinám.

Tenká oplatka s obrázek se může stát dokonalou ozdobou narozeninových dortů.

 

Průměr obrázku: 20 cm

Motiv: žlutý motýl u žluté květiny

 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nuté okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 jedlý papír výživové hodnoty