Tác na dort kartonový zlatý 36cm

Tác na dort kartonový zlatý 36cm Kulatá podložka pod dort ze 6ti vrstvé lepenky potažená z obou stran zlatou (nepromastitelnou)... více informací »
Tác na dort kartonový zlatý
Tác na dort kartonový zlatý 36cm Kulatá podložka pod dort ze 6ti vrstvé lepenky potažená z obou stran zlatou (nepromastitelnou)...

Tác na dort kartonový zlatý 36cm

Kulatá podložka pod dort ze 6ti vrstvé lepenky potažená z obou stran zlatou (nepromastitelnou) folií s vlnitými okraji. Velice efektivní pro prezentaci hotových dortů či zákusků. Vysoká pevnost.

Průměr: 36 cm

Tento oblíbený produkt Tác na dort kartonový zlatý máte možnost najít právě zde tu na našem webu v oblíbené sekci dekorační tácy. Najděte si oblíbené produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další produkty od výrobce Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Tác na dort kartonový zlatý 36cm od známé společnosti Hospodynkam.cz je k dostání tady teď právě za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 47 Kč.