Fitkoření.cz - koření z celého světa

Wilton Pečící plech na muffiny 12ks

Akční produkt Wilton Pečící plech na muffiny 12ks od oblíbené značky Hospodynkam.cz můžete koupit aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Právě teď za cenu 277 Kč.
EAN: 070896431189
Wilton Pečící plech na

Wilton Pečící plech na muffiny 12ks 

Vysoce kvalitní forma na pečení 12ti muffinů nebo cupcakes je vyrobena z hliníku s nepřilnavým povrchem.

Před prvním použitím umyjte formu v horké vodě s přípravkem na mytí nádobí. Nikdy nemyjte formu drátěnkou ani hrubozrnnými čistícími prostředky, abyste nepoškodili nepřilnavý povrch. Forma je vhodná do myčky nádobí. Před prvním použitím potřete plech olejem po celém vnitřním povrchu, zahřívejte 2 minuty a nechte vychladnout. Potom znovu umyjte ve vodě s prostředkem na mytí nádobí. Používejte pouze dřevěné nebo plastové náčiní a zbytky nečistot neodstraňujte ostrými předměty, ale nechte odmočit. Nedoporučuje se používat při teplotě vyšší než 230°C.

 

Rozměr celé formy: 37 x 27 x 3 cm 

Rozměr jednoho košíku: horní průměr 7 cm, dolní průměr 5 cm, hloubka 3 cm

 

Materiál: hliník

  

Recept pro inspiraci:

Kávové muffiny

Suroviny:

20 dkg krupicového cukru, 4 vejce, 10 dkg rozehřátého másla, 17 dkg hladké mouky, 2 lžíce mletých ořechů, 1/2 sáčku prášku do pečiva, 2 lžíce instantní kávy, 4 lžíce vařící vody

Postup:

Kávu rozpustíme v horké vodě. Vejce a cukr ušleháme do pěny, přimícháme mouku, kypřidlo, ořechy, rozpuštěnou kávu a máslo. Těsto dáme do muffinových formiček a pečeme při 180°C  cca 15 – 20 minut.

Další dobroty z kategorie Plechy na pečení