Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace květinový set 42ks

Tento nejprodávanější výrobek Čokoládová dekorace květinový set 42ks od výrobce s dlouholetou historií Hospodynkam.cz máte možnost nakoupit v naší online nabídce za skvělou cenu. Cena již od 176 Kč.
EAN: 12833994
Čokoládová dekorace květinový set

Čokoládová dekorace květinový set 42ks

Detailní dekorace z bílé čokolády je vyrobena ve tvarů tří druhů kvítků a pomůže ozdobit dorty, cupcakes, zákusky i dezerty.

Kvítky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bílé čokolády, která má jemnou a neutrální chuť. Díky této neutralitě se může přidat k jakýmkoli ochuceným krémům, čokoládovým polevám i šlehačce, aniž by přebila hlavní chuť výrobku. Zůstane tak jen ozdobnou tečkou, která dodá dortům i zákuskům punc výjimečnosti.

 

 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma, paprikový extrakt, barvivo E161b. Může obsahovat stopy sóji.

Skladování: v suchu, temnu, při teplotě 12-20°C.

 

Počet kusů v balení: 42 ks

Motiv: 3 druhy kvítků

Rozměry: 3 x 3,5 cm

 

Čokoládové dekorace jsou velmi křehké, proto doporučujeme jejich osobní odběr. Bohužel ani při důkladném balení nemůžeme zabránit případné zkáze během nešetrné přepravy. Děkujeme za pochopení.