Felcman dortová forma Čtyřlístek velký 29cm

Dortová forma čtyřlístek velký Dostatečně velká, tvarovaná dortová forma ve tvaru čtyřlístku je vhodná pro velikonoční... více informací »
Felcman dortová forma Čtyřlístek
247 Kč
Ověřit dostupnost
Dortová forma čtyřlístek velký Dostatečně velká, tvarovaná dortová forma ve tvaru čtyřlístku je vhodná pro velikonoční...

Dortová forma čtyřlístek velký

Dostatečně velká, tvarovaná dortová forma ve tvaru čtyřlístku je vhodná pro velikonoční pečení.

Materiál: pocínovaný potravinářský plech, vhodný jen pro ruční mytí

Rozměry

šířka 29 cm

výška 29 cm

hloubka 8 cm


Recept pro inspiraci:

Dort s vanilkovým krémem

Suroviny:

Těsto: 12 žloutků, 420 g cukru moučka, 3 lžíce vlažné vody, 3 lžičky citronové šťávy, 150 g hladké mouky, 150 g mletých ořechů, 120 g hrubé krupice, trocha citronové kůry, sníh z 12 bílků

Náplň: 1 hrnek vody, 1 hrnek cukru, šťáva z jednoho citronu, 1 vanilkový puding, 1 máslo

Na ozdobu: čokoláda na vaření

Postup:

Ušleháme žloutky s cukrem do pěny, postupně přidáme vlažnou vodu a citronovou šťávu. Smícháme mouku, krupici, ořechy a citronovou kůru. Ušleháme sníh z bílků a střídavě jej s moukovou směsí zamícháme do žloutkového základu. Dort upečeme a po vychladnutí plníme krémem: uvaříme puding z vody, cukru, šťávy z jednoho citronu a puding. Po vychladnutí po částech šleháme se změklým máslem. Povrch dortu polijeme čokoládou na vaření, popř. dozdobíme dle fantazie.

Tento velmi oblíbený produkt Felcman dortová forma Čtyřlístek velký 29cm od populární značky Hospodynkam.cz můžete najít právě teď v naší nabídce skutečně levně. Momentálně v akci za 247 Kč.