Felcman dortová forma číslice 5

Dortová forma číslice 5 Český výrobek Dortová forma s pevným dnem je určena k pečení dortových korpusů. Díky její větší... více informací »
Felcman dortová forma číslice
298 Kč
Ověřit dostupnost
Dortová forma číslice 5 Český výrobek Dortová forma s pevným dnem je určena k pečení dortových korpusů. Díky její větší...

Dortová forma číslice 5

Český výrobek

Dortová forma s pevným dnem je určena k pečení dortových korpusů. Díky její větší hloubce je korpus krásně vysoký.

Rozměry

výška 33,7 cm

šířka 16,7 cm

hloubka 8 cm

Materiál: potravinářský pocínovaný plech (není vhodný do myčky nádobí)

 

Recept pro inspiraci:

Dort s ananasovým krémem

Suroviny (na tuto formu použijte min. trojnásobné množství surovin):

Těsto: 6 žloutků, 210 g cukru moučka, 1 a půl lžíce vlažné vody, 1 a půl lžičky citronové šťávy, 75 g hladké mouky, 75 g mletých ořechů, 60 g hrubé krupice, trocha citronové kůry, sníh z 6 bílků

Náplň: 5 polévkových lžic moučkového cukru, 1 kostka másla, 1 hrnek kompotovaného ananasu

Na ozdobu: čokoláda na vaření

Postup:

Ušleháme žloutky s cukrem do pěny, postupně přidáme vlažnou vodu a citronovou šťávu. Smícháme mouku, krupici, ořechy a citronovou kůru. Ušleháme sníh z bílků a střídavě jej s moukovou směsí zamícháme do žloutkového základu. Dort upečeme a po vychladnutí plníme krémem: máslo s cukrem utřeme do pěny a po lžících přidáváme jemně pokrájený ananas, který musí mít stejnou teplotu jako máslo, dobře našleháme. Povrch dortu polijeme čokoládou na vaření, popř. dozdobíme dle fantazie.

Tento diskontní výrobek Felcman dortová forma číslice 5 od výrobce se skvělou pověstí Hospodynkam.cz můžete získat bezpečně online za outletovou cenu! Akční cena již od 298 Kč.