Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír snowboardista

Kvalitní a velmi žádaný produkt Jedlý papír snowboardista od společnosti s dlouholetou tradicí Hospodynkam.cz pohodlně získáte zrovna dneska za extra cenu. Akční ceny od 80 Kč.
Jedlý papír snowboardista

Jedlý papír snowboardista

Tenká oplatka se zimním motivem snowboardisty je určena ke zdobení dortů. Jedlý papír se těší velké oblibě kvůli jednoduchému použití. Vyzkoušejte si práci s jedlým papírem a uvidíte, že zdobení nebylo nikdy jednodušší.

 

Průměr obrázku: kruh 20 cm

Motiv: snowboardista

 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

jedlý papír výživové hodnoty

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.