Fitkoření.cz - koření z celého světa

ORION Forma na led 12 kostek

Hodně povedený výrobek ORION Forma na led 12 kostek od naší známé značky ORION je k dostání na našich stránkách teď téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 89 Kč.
EAN: 8694064022690
ORION Forma na led
Ověřit dostupnost
Značka: ORION
89

Klíčové vlastnosti:

  • Kvalitní materiál: forma je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a její dno je opatřeno měkkým silikonem, který zajistí, že z formy můžete kostky ledu snadno vyjmout bez jakéhokoli námahy.
  • Praktické víčko: díky inovativnímu víčku s uzavíratelným otvorem se naplnění formy stává hračkou. Víčko také zabezpečuje, že forma může být do mrazničky uložena bezpečně a hygienicky.
  • Různé barvy: forma na led s víčkem je k dispozici v různých barevných provedeních, což přidává na její atraktivitě. Barva dodané formy závisí na aktuálních skladových zásobách výrobce a nelze si ji zvolit.

Výhody:

  • Univerzální použití: ať už plánujete piknik, večírek, nebo si jen chcete vychutnat chladný nápoj doma, tato forma na led se stane vaším nejlepším společníkem.
  • Snadné vyjmutí ledu: zapomeňte na zápasení s tvrdým plastem a ledem, který nechce ven. Měkké silikonové dno znamená, že kostky ledu vyjmete snadno a rychle.
  • Hygienické skladování: víčko nejen usnadňuje naplnění a bezpečné uložení do mrazáku, ale také zabraňuje vstupu pachů a nečistot z mrazničky do vody a následně do vašich nápojů.

Jak používat:

  1. Naplňte formu vodou skrze uzavíratelný otvor ve víčku.
  2. Bezpečně uzavřete a umístěte do mrazničky.
  3. Po ztuhnutí vody vyjmete formu, ohebným dnem jemně stlačte a uvolněte kostky ledu.
  4. Vychutnejte si svůj osvěžující nápoj s dokonale tvarovanými kostkami ledu.

Forma na led s víčkem je praktickým a esteticky příjemným doplňkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti.  Nechte se unést chladnou vlnou a vychutnejte si své oblíbené nápoje jako nikdy předtím!

Náš tip:

do formy můžeme vkládat a mrazit nasekané čerstvé bylinky, ovoce, bujón, či bylinkové máslo. Tyto suroviny pak budeme mít vždy po ruce, kdykoli je budeme potřebovat použít.