Fitkoření.cz - koření z celého světa

ORION Forma na led 9 tyčinek

Neodolatelný výrobek ORION Forma na led 9 tyčinek od známého dodavatele ORION jednoduše najdete ještě dnes za akční cenu! Zrovna nyní za cenu 79 Kč.
EAN: 8692531021320
ORION Forma na led
Ověřit dostupnost
Značka: ORION
79

Klíčové vlastnosti a výhody

  • Účelnost a estetika: díky unikátnímu designu můžete vytvořit 9 ledových tyčinek, které jsou nejen praktické, ale také vizuálně atraktivní. Jejich využití zaručeně oživí každý drink a dodá mu na originalitě.
  • Snadné vyjímání: integrace měkké části na dně formy je geniálním řešením, které umožňuje snadné vyjmutí hotových ledových tyčinek. Stačí jen mírně zatlačit na gumové dno a led se bez námahy uvolní.
  • Ideální pro letní období: tato forma je perfektní volbou pro letní dny, kdy je potřeba rychle a efektivně zchladit nápoje. Ať už plánujete piknik, grilování na zahradě nebo si jen chcete vychutnat chlazený nápoj doma, tato forma na led vám v tom pomůže.
  • Široké využití: ledové tyčinky jsou ideální nejen pro vodu, ale také pro limonády, drinky, koktejly nebo dokonce pro originální přípravu ochuceného ledu. Možnosti jsou takřka neomezené.

Plastová forma na led se dnem z termoplastické gumy je inovativním a praktickým doplňkem do každé domácnosti. Její jednoduchost, funkčnost a estetický vzhled z ní činí nezbytného pomocníka pro každého, kdo chce během horkých letních dnů rychle a efektivně zchladit své nápoje. Připravte se na léto s touto revoluční formou na led a užijte si osvěžení na nové úrovni.

Práce s formou

před prvním použití formu umyjeme a řádně osušíme. Poté naplníme obdélníky vodou a vložíme do mrazničky. Po zmrznutí vody tyčinky vyjmeme zatlačením na měkké dno formy, tím se tyčinky uvolní a můžeme je použít.

Náš tip

do formy můžeme vkládat a mrazit nasekané čerstvé bylinky, ovoce, bujón, či bylinkové máslo. Tyto suroviny pak budeme mít vždy po ruce, kdykoli je budeme potřebovat použít.